Кошик 0 Список порівняння 0 Список бажань 0 Account
Меню
02660, м. Київ, вул. Віскозна, 3А
ПН-ПТ 10:00-19:00
СБ 10:00-15:00
НД - Вихідний
Каталог товарів
СЕРВІС Ми любимо наших клієнтів
ТОНКИЙ КОРПУС Загальна товщина 24 мм
УПАКОВКА Надійне пакування
ВИСОКА ЯКІСТЬ Якісні матеріали
КОРИСНІ ОПЦІЇ Підігрів, годинник та ін.
ГАРАНТІЯ Надаємо 1 рік
Статті
26.05.2022
Фацетна обробка дзеркал
Фацетна обробка дзеркал
Фацет є декоративним обрамленням, яке йде під кутом від 3° до 45°. Здійснюється спеціальним обладнанням. Оброблена повер..
25.05.2022
Механічний вмикач
Механічний вмикач
Найбільш поширений спосіб увімкнення підсвічування в дзеркалі, які ми використовуємо, це механічний вимикач – це кнопка ..

Про компанію

Компанія LedLine працює на ринку України з 2018 року у сфері виробництва дзеркал, продукція, що виробляється нашою компанією, відрізняється високою якістю.
Виробництво оснащене сучасним обладнанням та кваліфікованими спеціалістами з великим досвідом у обробці дзеркальної продукції.
Ми використовуємо високоякісні комплектуючі та дзеркальне полотно виробництва Бельгія. Наші комплектуючі мають тривалий термін служби.
Пропонуємо нашим клієнтам високий рівень обслуговування на всіх етапах замовлення, приділяємо увагу всім побажанням клієнтам, а також своєчасній доставці виробів.
Для забезпечення наших клієнтів вище вказаної продукції всі дзеркала виробляються на замовлення виходячи з побажань замовника. Виробництво дзеркал займає до 7 робочих днів залежно від складності та комплектації виробу.
Поряд із серією дзеркал, компанія пропонує світлодіодну продукцію, smart-світильники, алюмінієвий профіль та монтажні комплектуючі до неї.